top of page

Air Deck
ile Daha Güvenli!

airdecksafety-shop-page.webp

Düşme Koruyucu Hava Yastığı

Uzun yıllar Birleşik Krallıkta yüksekten düşme koruyucu olarak kullanılan hava yastıkları ile ilgili iki seçenek öne çıkıyordu: Bunlar ya ağır ve hantal polistiren dolgulu yastıklar ya da hareketsiz endüstriyel kullanıma uygun olan hava dolu sistemlerdi. AirDeck, her iki sistemin faydalarını birleştirmek için yaratıldı. AirDeck hafif ve portatiftir, bu da taşımayı, saklamayı ve taşımayı kolaylaştırır. AirDeck aynı zamanda hızlı bir şekilde kurulur ve bu da onu diğer birçok sistem için daha erişilebilir bir güvenlik çözümü haline getirir.

Airbags_TigerDay15_081.webp

AirDeck Güvenliği ve Uyumluluğu Nasıl Geliştirir?

Hızlı Kurulum – İş güvenliği, çoğu zaman zaman kaybı veya gecikmelere neden olan bir güçlük olarak algılanır. AirDeck'in kurulumu hızlı olduğundan, bu düşünceye meydan okur. Daha erişilebilir bir güvenlik sistemi olması, kullanılma olasılığını artırır. Daha küçük bakım görevleri için bile uyumluluğu ve güvenliği artırmanıza saniyeler içinde yardımcı olur.

Portatif - AirDeck hafif, modüler bir sistemdir. AirDeck, daha ağır polistiren dolgu yastıklar gibi alternatiflere göre taşımayı ve kurmayı kolaylaştırır. Modüler bir sistem, daha iyi güvenlik sağlamak için tüm düşme alanlarını kapatabilir.

Daha Güvenli Kurulum - AirDeck'in kurulumu diğer güvenlik çözümlerine göre daha güvenli ve basittir. Güvenlik ağları gibi diğer güvenlik sistemleri, kendi yüklerini taşıyabilen uygun ankraj noktaları gerektirir. Ek olarak, güvenlik ağlarının güvenli çalışması için ağın altında sarkma mesafelerinin olması gerekir. Airdeck, seviye farkı olan ancak güvenlik ağı çözümünün fayda sağlamadığı alanlarda iyi bir alternatiftir.

Yangın Geciktirici - AirDeck, farklı sahalarda ihtiyaçları karşılamak için Yangın Geciktirici (FR) ve AntiStatic (FR+AS) çeşitleriyle üretilmektedir.

Bağımsız Konumlanma - AirDeck çeşitleri (giriş seviyesi olan AirDeck Original hariç) bağımsızdır. Bu, diğer sistemlerin kullanamadığı yerlerde kullanılmalarına izin verir. Güvenlik ağları gibi harici desteğe veya bağlantı noktalarına ihtiyaç duymazlar. Ayrıca, güvenliği artırmak için diğer sistemlerle birlikte kullanılmalarına izin verir.

Kolay Depolama - AirDeck saniyeler içinde söndürülebilir ve bir sonraki kullanıma kadar saklanmak üzere kolayca katlanabilir. 50 adet AirDeck hava yastigi, 1 palete düzgün bir şekilde sığar ve şişirildiğinde 80 m2 alan kaplayabilir. Bu, nakliye ve depolama maliyetini düşürür ve çantaların kurulum süresini kısaltarak kullanım noktasına yakın bir yerde saklanmasına olanak tanır.

Fayda Sağlar - Airdeck, kazaların olumsuz sonuçlarını önlemenin ötesine geçerek kuruluşlara fayda sağlar. AirDeck, diğer sistemlerle karşılaştırıldığında depolama, taşıma ve kurulum maliyetlerini azaltmıştır. Uzun yıllar kullanılabilen modüler sistem.

Çevre Dostu - Airdeck geri dönüştürülebilir malzemeden üretilir. AirDeck modüler sistemi, hasar görmesi durumunda yalnızca bir yastığın değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir. Makita aksesuarlarını, bakım ve inşaat sektöründe yaygın olarak kullanıldıkları ve akü ve aksesuarların kolayca paylaşılabildiği için şişirmek için kullanıyoruz.

bottom of page