top of page

Air Deck
Nedir?

airdecksafety-shop-page.webp

AirDeck, yüksekte çalışanları korumak için tasarlanmış, şişirilebilir hava yastıklarını kullanan bir toplu koruma sistemidir. AirDeck düşme mesafesini azaltır ve inişin etkisini yumuşatır. Sürekli hava sistemlerini kullanan polistiren dolgulu yastıklara yenilikçi ve daha pratik bir alternatiftir.

AirDeck saniyeler içinde şişirilebilir ve söndürülebilir. AirDeck, son derece portatif ve taşıması kolay bir üründür. Şişirme, hava yastığı başına 30-40 saniyeden fazla sürmez. AirDeck bir kez şişirildiğinde, zemin seviyesinden 750 mm yükseklikte yastıklı bir yüzey oluşturur ve ürün çeşidine bağlı olarak 2,50 ila 3,50 metreden düşmeye karşı koruma sağlayabilir.

AirDeck'in dört farklı çeşidi mevcuttur. Original, Safety Lock, Safety Cover ve Safety Layer.


AirDeck, taşınabilirliği, esnekliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle hemen hemen her endüstride kullanılabilir.

Riskli alanlarda güvenliği artırmak için tek başına veya diğer sistemlerle birlikte kullanılır.

AirDeck ile yüksekte çalışmak çok daha güvenli.

AirDeck'in Farklı Kullanım Alanları

airdeck-icon-1.webp
airdeck-icon-2.webp
airdeck-icon-3.webp

Lojistik

Bakım

İnşaat

Herhangi bir yükseklikten düşmek tehlikeli olabilir - nakliye sırasında insanları ve ürünleri korumak için AirDeck'i kullanın.

Yüksekte yapılan bakım çalışmalarında işinizi şansa bırakmayın - AirDeck, uçak bakımında, müzelerde ve daha birçok yerde güvenliğinizi arttırmaya yardımcı olur.

AirDeck, konut ve ticari inşaat ortamları için tasarlanmıştır ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

AirDeck - Düşme Koruyucu Hava Yastığı

Başlangıçta Birleşik Krallık’taki inşaat endüstrisi için tasarlanan AirDeck, özellikle kısa süreli bir müdahaleye ihtiyaç duyulduğunda kapsamlı düşme koruması sağlar. Günümüzde yalnızca inşaat sektöründe değil helikopter bakımından nakliyeye, film prodüksiyonlarından silo denetimine kadar birçok farklı sektörde kullanılan AirDeck, yüksekte güvenli çalışma sistemlerinin etkinliğini arttırır.

Seviye farkı olan yerlerde yapılan çalışmalar yüksekte çalışma olarak adlandırılır. Herhangi bir yükseklikten düşmek tehlikeli olabilir ve ciddi yaralanmalara neden olabilir. Birçok kişi yüksekte çalışırken sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşıladığı konusunda AirDeck'e güvenmektedir.

airdeck-hava-yastığı.webp
bottom of page